Відомий литовський журналіст збирає кошти на Bayraktar для України

Відомий литовський журналіст збирає кошти на Bayraktar для України

У Литві розпочали збір грошей, щоб купити безпілотник Bayraktar та передати його Збройним силам України. Краудфандингову кампанію зі збирання коштів на придбання військового безпілотника Bayraktar TB2 оголосив популярний литовський журналіст Laisvės TV Андрюс Тапінас.

«Міністерство оборони Литви та Туреччини дали зелене світло, про це заявив сам виробник. А зараз у моїй голові звучить лише одне слово «Барактар». Кинджал українських вояків уночі, вбивця російської армії. Безпілотний тактичний бойовий літак, що несе високоточні бомби з лазерним наведенням і протитанкові ракети класу «повітря-земля» великої дальності», - пише журналіст.

У Литві живе менше ніж 3 мільйони людей, «Bayraktar» коштує 5 мільйона євро. Мета кампанії – зібрати потрібну суму за три тижні. За 19 годин з моменту розміщення поста у фейсбуці литовці зібрали майже 1.3 млн.

«Нехай наш «Байрактор» підніметься над непереможною Україною. Нехай це буде година, коли Литва та Україна разом дістануть мечі. Час гніву! Час помсти! Час червоного світанку!» - зазначає Тапінас.

Можливо зацікавить