Волинські веслувальники вибороли 11 медалей на чемпіонаті України

Третій та четвертий день чемпіонату України з веслування на байдарках і каное принесли в медальний доробок волинських спортсменів нові нагороди.

Змагання проходили у місті Умань з 8 по 12 вересня, - повідомили в управлінні у справах молоді та спорту Волинської ОВА.

Золото виборола Василина Калитюк на дистанції С-4 200 м.

Володарями срібла стали: Віктор Свиридюк, Богдан Допухович, Тарас Семенюк, Анатолій Шворак на дистанції С-4 200 м,

Віктор Свиридюк на дистанції С-2 200 м, Василина Калитюк, Дмитро Озимок, Тарас Семенюк на дистанції С-4 mix 200 м.

Бронзовими призерами стали Христина Алєксєєнко на дистанції С-4 200 м, Василина Калитюк, Дмитро Озимок на дистанції С-2 mix 200 м, Пало Борсук на дистанції С-4 200 м.

Можливо зацікавить

дзюдо війна

10 місяців вважали зниклим безвісти: титулований дзюдоїст з Луцька загинув у бою на Донбасі

УПЛ Минай

Отримав ігрову практику: футболіст з Волині подорожчав у десять разів

УПЛ

«Недарма щосереди у футбол на воротах граю»: з коментатором з Волині стався курйоз на матчі Прем'єр-ліги

червона картка

Футболіст з Волині награв на вилучення за десять хвилин

В'ячеслав Шевчук Рух УПЛ

«Відома футбольна постать»: лучанин став генеральним менеджером клубу Прем'єр-ліги

війна марафон
відео

Легкоатлетка з Волині тренує до Бостонського марафону дівчинку, яка втратила обидві ноги у Краматорську

Кварцяний Євро-2024

Україна - Ісландія: відомий тренер з Луцька прокоментував матч фіналу плей-оф відбору на Євро-2024

Війна змусила двічі покидати свій дім: історія переселенки з Донеччини, яка вчить волинянок фітнесу