Волинським призерам Олімпійського фестивалю вручили обласні нагороди

Призерів Європейського юнацького олімпійського фестивалю з Волині привітали із перемогами, відзначивши досягнення нагородами.

Про це повідомляє Волинська обласна державна адміністрація.

На фестивалі Україна здобула 18 медалей і 7-оме загальнокомандне місце серед 47-ми країн-учасниць. Серед призерів змагань є волиняни.

Чемпіоном з дзюдо став Станіслав Корчемлюк, перемігши у фіналі азейбарджанця Ісмаїла Заманова у ваговій категорії 81 кг.

Легкоатлет Артем Черкашин посів 4-ту сходинку в категорії метання молота 5 кг з результатом 68.35 м. Юнак перевершив свій попередній рекорд.

Срібну медаль Іван Гарбарчук здобув у категорії 100 метрів, баттерфляй, закінчивши заплив з результатом 54,62.

Волинським призерам Олімпійського фестивалю вручили обласні нагородиВолинським призерам Олімпійського фестивалю вручили обласні нагороди

Європейський юнацький олімпійський фестиваль — це комплексні змагання, які цьогоріч проходив з 24 по 30 липня у словацькому місті Банська Бистриця.