Волинянка здобула бронзову медаль чемпіонату світу з вільної боротьби

Волинська спортсменка, уродженка селища Іваничі Анастасія Алпєєва завоювала бронзову медаль на чемпіонаті світу з вільної боротьби.

Про це повідомляє Суспільне з посиланням на Асоціацію спортивної боротьби України.

На світових змаганнях між спортсменами до 23 років Алпєєва виступала у ваговій категорії 72 кілограми.

«Волинянка почала з перемоги у кваліфікації, також здолала призерку чемпіонату Європи U23 з Норвегії у чвертьфіналі. Але за вихід у фінал Анастасія поступилась призерці Південно Американських Ігор, віцечемпіонці світу U23 минулого року Тетяні Рентерія з Колумбії», - йдеться у дописі.

У малому фіналі на Алпєєву чекала суперниця з Туреччини, яка взяла бронзу на цьогорічному чемпіонаті Європи, але волинянка змогла отримати перемогу.

Для української збірної медаль волинянки стала третьою "бронзою" в медальному заліку.

Можливо зацікавить

На Волині Денис Шмигаль оглянув хід будівництва другого рівня захисту на енергетичних підстанціях
фото

Спорт та кохання: веслувальник з Волині виборов «бронзу» на чемпіонаті Європи та освідчився коханій. ВІДЕО