Як стати Героєм за 750 гривень: у мережі продають медалі «За оборону Бахмута»

Як стати Героєм за 750 гривень: у мережі продають медалі «За оборону Бахмута»

Поки що українці відходять від запальничок із зображенням розстріляного українського воїна, мережу вразила нова знахідка. На популярному інтернет-майданчику продають медаль «За оборону Бахмута».

Фото оголошення поділився український журналіст та волонтер із «Волонтерської Сотні Госпіталь» Тім Златкін. Вартість нагороди із посвідченням перевищує 700 гривень, повідомляє Telegraph.

На сході тривають важкі бої за Бахмут. Однак отримати медаль за оборону міста можна іншим шляхом — просто купивши її. Сувенірні магазини пропонують придбати медаль «За оборону Бахмута» із посвідченням за 758 гривень.

«Ми там обурювалися патріотичним бухлом, чіпсами та тортиками… Ох**ніє прийшло звідки не очікували - реклама фірми сувенірів на ФБ», - написав Тім Златкін, прикріпивши фото медалі.

Як стати Героєм за 750 гривень: у мережі продають медалі «За оборону Бахмута»

Справді, на багатьох сувенірних сайтах у продажу можна знайти таку медаль і не лише. За 500-900 гривень можна стати «захисником» Запоріжжя, Миколаєва, Херсона та Києва. А також бійцем територіальної оборони. Але варто зазначити, що без мокрої печатки медаль та посвідчення є недійсними. По суті, це просто сувенір, але українців обурив той факт, що поки справжні воїни кров’ю і потом захищають Бахмут та інші міста, хтось намагається на цьому заробити.

Як стати Героєм за 750 гривень: у мережі продають медалі «За оборону Бахмута»Як стати Героєм за 750 гривень: у мережі продають медалі «За оборону Бахмута»Як стати Героєм за 750 гривень: у мережі продають медалі «За оборону Бахмута»

Читайте також:

  

 

Можливо зацікавить