Загинув від ворожого артилерійського обстрілу: у Несвічі попрощалися із загиблим Назаром Пасічником

Загинув від ворожого артилерійського обстрілу: у Несвічі попрощалися із загиблим Назаром Пасічником

Увесь Несвіч встелений квітами та стоїть на колінах: тут прощаються із односельчанином, який став Героєм України.

24 травня Городищенська громада попрощалася із загиблим захисником України Назаром Пасічником, уродженцем с.Несвіч. Бійця відспівали у Свято-Михайлівському храмі та поховали у рідному селі, - йдеться на сайті Городищенської громади. 

Чимало мешканців громади прийшли попрощатися із військовим, серед них – рідня, друзі, представники влади та небайдужі жителі, які зустріли загиблого односельчанина живим коридором.

«Назар з надзвичайною волею, силою та вірою в Україну боронив наш мир у 2016-2022 роках і, на жаль, віддав своє життя в 26 років. За кожною людиною стоять мрії, бажання… Люди мають жити, а не вмирати!» – пишуть друзі про Назара у соціальних мережах, додаючи «Герої не вмирають!»

Старший лейтенант Пасічник Назар Ігорович народився 15.02.1996 р. у селі Несвіч.

У 2011 році закінчив 9 класів у ЗОШ с.Несвіч та пішов навчатися до ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою м.Луцьк.

У 2013 році вступив до Національної Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного м.Львів, а в 2016 р. був направлений до 58-мої окремої мотопіхотної бригади імені гетьмана Івана Виговського, що на Сумщині.

Обороняв Україну офіцером у складі 13 батальону 58 бригади в Чернігівській, Сумській, Донецькій, Луганський областях.

Загинув 18 травня від ворожого артилерійського обстрілу поблизу села Воєводівка, що під м.Сєвєродонецьк Луганської області.  

Загинув від ворожого артилерійського обстрілу: у Несвічі попрощалися із загиблим Назаром ПасічникомЗагинув від ворожого артилерійського обстрілу: у Несвічі попрощалися із загиблим Назаром ПасічникомЗагинув від ворожого артилерійського обстрілу: у Несвічі попрощалися із загиблим Назаром ПасічникомЗагинув від ворожого артилерійського обстрілу: у Несвічі попрощалися із загиблим Назаром ПасічникомЗагинув від ворожого артилерійського обстрілу: у Несвічі попрощалися із загиблим Назаром ПасічникомЗагинув від ворожого артилерійського обстрілу: у Несвічі попрощалися із загиблим Назаром ПасічникомЗагинув від ворожого артилерійського обстрілу: у Несвічі попрощалися із загиблим Назаром ПасічникомЗагинув від ворожого артилерійського обстрілу: у Несвічі попрощалися із загиблим Назаром ПасічникомЗагинув від ворожого артилерійського обстрілу: у Несвічі попрощалися із загиблим Назаром ПасічникомЗагинув від ворожого артилерійського обстрілу: у Несвічі попрощалися із загиблим Назаром ПасічникомЗагинув від ворожого артилерійського обстрілу: у Несвічі попрощалися із загиблим Назаром ПасічникомЗагинув від ворожого артилерійського обстрілу: у Несвічі попрощалися із загиблим Назаром ПасічникомЗагинув від ворожого артилерійського обстрілу: у Несвічі попрощалися із загиблим Назаром ПасічникомЗагинув від ворожого артилерійського обстрілу: у Несвічі попрощалися із загиблим Назаром ПасічникомЗагинув від ворожого артилерійського обстрілу: у Несвічі попрощалися із загиблим Назаром Пасічником

Можливо зацікавить