Залишилася дружина та 5-річна донька: на Волині попрощалися із Героєм Вадимом Куницьким

news image

Жителі села Древині Іваничівської громади попрощалась з Героєм Вадимом Куницьким, який загинув під час виконання бойового завдання в результаті артилерійського та мінометного обстрілу з боку рашистів. 

Чин похорону відбувся у середу, 21 вересня, - пише Буг.

Провести загиблого бійця в останню путь зібралися сотні людей. Зокрема представники влади, військового комісаріату, друзі, знайомі і колеги загиблого, військовослужбовці, представники громадських організацій.

 Нагадаємо, 30-річний житель села Древині Іваничівської громади Куницький Вадим Петрович загинув 14-го вересня.

Вадим був випускником Іваничівської школи №2. Після закінчення Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова працював вчителем інформатики у спеціалізованій школі № 254 Святошинського району Києва. Був призваний на військову службу  під час мобілізації у липні 2022 року. І вже через два місяці загинув.

20-го вересня з Героєм попрощалися в Києві, де він жив і працював. А потому привезли в рідні Древині.

Чин похорону Вадима Куницького здійснили настоятель місцевої Свято-Дмитрівської церкви отець Віталій та духовенство Володимир-Волинського благочиння ПЦУ.

У загиблого Героя залишились батьки, брати, дружина та 5-річна донечка.

20-те, 21-ше та 22-ге вересня в Іваничівській громаді оголошено днями жалоби.

Залишилася дружина та 5-річна донька: на Волині попрощалися із Героєм Вадимом КуницькимЗалишилася дружина та 5-річна донька: на Волині попрощалися із Героєм Вадимом КуницькимЗалишилася дружина та 5-річна донька: на Волині попрощалися із Героєм Вадимом КуницькимЗалишилася дружина та 5-річна донька: на Волині попрощалися із Героєм Вадимом КуницькимЗалишилася дружина та 5-річна донька: на Волині попрощалися із Героєм Вадимом КуницькимЗалишилася дружина та 5-річна донька: на Волині попрощалися із Героєм Вадимом КуницькимЗалишилася дружина та 5-річна донька: на Волині попрощалися із Героєм Вадимом КуницькимЗалишилася дружина та 5-річна донька: на Волині попрощалися із Героєм Вадимом КуницькимЗалишилася дружина та 5-річна донька: на Волині попрощалися із Героєм Вадимом КуницькимЗалишилася дружина та 5-річна донька: на Волині попрощалися із Героєм Вадимом КуницькимЗалишилася дружина та 5-річна донька: на Волині попрощалися із Героєм Вадимом КуницькимЗалишилася дружина та 5-річна донька: на Волині попрощалися із Героєм Вадимом КуницькимЗалишилася дружина та 5-річна донька: на Волині попрощалися із Героєм Вадимом КуницькимЗалишилася дружина та 5-річна донька: на Волині попрощалися із Героєм Вадимом КуницькимЗалишилася дружина та 5-річна донька: на Волині попрощалися із Героєм Вадимом КуницькимЗалишилася дружина та 5-річна донька: на Волині попрощалися із Героєм Вадимом КуницькимЗалишилася дружина та 5-річна донька: на Волині попрощалися із Героєм Вадимом КуницькимЗалишилася дружина та 5-річна донька: на Волині попрощалися із Героєм Вадимом КуницькимЗалишилася дружина та 5-річна донька: на Волині попрощалися із Героєм Вадимом КуницькимЗалишилася дружина та 5-річна донька: на Волині попрощалися із Героєм Вадимом КуницькимЗалишилася дружина та 5-річна донька: на Волині попрощалися із Героєм Вадимом Куницьким

Можливо зацікавить