Зі зброєю у руках обороняв незалежність України: громада на Волині попрощалась із полеглим на війні Захисником

Зі зброєю у руках обороняв незалежність України: громада на Волині попрощалась із полеглим на війні Захисником

8 червня Володимир-Волинська громада оплакала іще одного загиблого земляка, якого учора зустріла на колінах. Прощання з 36-річним рядовим Віталієм Романом відбулось у його рідному селі Новосілки.

Про це йдеться на сторінці Володимирської міської ради. 

Стрілець-помічник гранатометника механізованого відділення Віталій Роман був призваний до війська за мобілізацією з першого дня повномасштабного вторгнення росії в Україну. Зі зброєю у руках мужньо обороняв незалежність та територіальну цілісність держави. Загинув 3 червня на Луганщині під час виконання бойового завдання в результаті ворожого обстрілу.

Зі зброєю у руках обороняв незалежність України: громада на Волині попрощалась із полеглим на війні ЗахисникомЗі зброєю у руках обороняв незалежність України: громада на Волині попрощалась із полеглим на війні ЗахисникомЗі зброєю у руках обороняв незалежність України: громада на Волині попрощалась із полеглим на війні ЗахисникомЗі зброєю у руках обороняв незалежність України: громада на Волині попрощалась із полеглим на війні Захисником

У молодого чоловіка залишились батьки, брат-військовослужбовець та молодша сестра. Попрощатись із загиблим Віталієм Романом прийшло багато односельчан, військові побратими, а також представники міської та районної рад. Поховали Героя на кладовищі у рідному селі.

«На жаль, війна забирає багато життів. Відтак Україна платить дуже високу ціну за незалежність. Щоб зберегти нашу країну, наші сім’ї, родини, майбутнє для наших дітей, гине цвіт нації. Герой України Віталій був людиною з великої літери, він завжди був мудрим, справедливим, виваженим, професійно обороняв Україну, і віддав найцінніше, що подарували йому батьки та Господь Бог – власне життя. Сьогодні наше завдання – пам’ятати про його подвиг, який буде внесений в підручники історії України, і ми будемо передавати з роду в рід пам’ять про наших героїв», – зазначив міський голова Ігор Пальонка у прощальному слові.

Зі зброєю у руках обороняв незалежність України: громада на Волині попрощалась із полеглим на війні ЗахисникомЗі зброєю у руках обороняв незалежність України: громада на Волині попрощалась із полеглим на війні ЗахисникомЗі зброєю у руках обороняв незалежність України: громада на Волині попрощалась із полеглим на війні ЗахисникомЗі зброєю у руках обороняв незалежність України: громада на Волині попрощалась із полеглим на війні ЗахисникомЗі зброєю у руках обороняв незалежність України: громада на Волині попрощалась із полеглим на війні ЗахисникомЗі зброєю у руках обороняв незалежність України: громада на Волині попрощалась із полеглим на війні ЗахисникомЗі зброєю у руках обороняв незалежність України: громада на Волині попрощалась із полеглим на війні Захисником

Можливо зацікавить