Бізнес

news teaser image

У Луцьку продають готовий бізнес – сімейний ресторан «Gusto Lutsk»

Сімейний ресторан «Gusto Lutsk» – популярне місце відпочинку серед лучан.

news teaser image

На Волині – найдешевша с/г земля на заході України

У травні після кількамісячної перерви відновився продаж землі сільськогосподарського призначення. Наразі на Волині – найменша ціна серед усіх західних областей: 25,3 тис грн/га. Для порівняння, у сусідній Рівненській області – 35,9 тис грн/га, а найдорожчою в усій Україні зараз є с/г земля у Львівській (62,8 тис грн/га) та Івано-Франківській областях (65,3 тис грн/га).

news teaser image
promo

Бруківка, якою «малюють»: які переваги класичної «Цеглинки»

Класична тротуарна плитка «Цеглинка» підходить для для будь-якої території. Найпростіша за своєю формою, ця бруківка - ідеальний варіант, коли треба поєднати естетику, функціональність, швидкість виконання робіт та оптимальну ціну.

news teaser image
promo

Газон, на якому можна паркуватися: особливості бруківки «Еко» Le Bruk

Красивий зелений газон, на якому можна паркуватися – не вигадка. Його можна легко облаштувати завдяки бруківці «Еко» луцького виробника Le Bruk.

news teaser image

На Волині подорожчала курятина

За останні два тижні ціна на курятину на Волині збільшилася на 10-15 відсотків. Механізмів регулювання цього росту поки немає.

news teaser image

У Луцьку на вулиці Конякіна - нове будівництво. Що там буде?

У Луцьку на вул. Конякіна, поблизу колишнього ресторану Вогнем і мечем, тривають будівельні роботи.

news teaser image

Волинські аграрії невдовзі отримають гроші від ЄС

Малим агровиробникам Волині незабаром надійдуть перші виплати. Серед отримувачів, яких включили у реєстр за вересень - 1 626 господарників Волині. Мінагрополітики затвердило перший перелік отримувачів у рамках Програми підтримки малих агровиробників на загальну суму понад 1,5 млрд гривень.

news teaser image
фото

У Луцьку після ракетної атаки розкуповують свічки. Де купити?

Лучани за кілька днів після ракетної атаки та проблемами з електропостачанням розкупили майже всі свічки. Вони стали чи не найпопулярнішим рішенням, і логічно, ще свічки протягом дня 22 жовтня зникли з більшості прилавків. Якщо декоративних свічок вистачає, то знайти звичайну, дешеву господарську свічку - проблема. 

news teaser image

Махлювали із митними платежами: на Волині викрили мільйонні оборудки з кавою

Завдяки співпраці з польськими колегами волинські митники викрили оборудки з кавою та побутовими приладами на місцевому підприємстві. Його керівник разом із декларантом системно зменшували розміри митних платежів, які нараховувались під час імпорту товарів. Наразі вже задекларовано таких фактів на понад мільйон 600 тисяч гривень.

news teaser image

Волинські податківці додатково консультуватимуть підприємців-платників ПДВ

На Волині вирішили налагодити роботу «гарячої» лінії для підприємств-платників ПДВ, аби уникнути непорозумінь і конфліктів під час подання документів.