У Луцьку продовжують створювати найбільшу картину у світі: художник почав новий етап

У Луцьку продовжують створювати найбільшу картину у світі: художник почав новий етап

Художник Петро Антип, який працює над проектом «Космогонія», що реалізовується у Луцьку, розпочав новий етап роботи над найбільшою картиною світу.

Про це він розповів у коментарі виданню ВСН.

У Музеї Корсаків Петро Антип почав працювати над четвертою частиною картини, під назвою «Створення світу». Художник розповів, що буде зображати людину і всесвіт. А в загальному в концепцію картини закладено багато різних міфів.

Митець також зауважив, що ідея та сприйняття проекту дещо змінилася від старту .

«Воно трошки все міняється, такого однакового нічого немає. Просто з кожним разом дізнаюся більше, більше читаю, особливо міфів», - пояснив він.

У Луцьку продовжують створювати найбільшу картину у світі: художник почав новий етапУ Луцьку продовжують створювати найбільшу картину у світі: художник почав новий етап

Петро Антип планує працювати над проектом близько 18 місяців. Усього зі всієї картини, яка складає 2000 кв м, готово лише 700 кв м, але після закінчення четвертої частини, площа складатиме 1000 кв м.

Художник, поділився, що «Космогонія» - це не єдиний його проект, над яким він працює в даний момент.

«В Німеччині я працюю над ескізами. У мене буде виставка в Кельні, потім треба робити виставки в Києві. Я багато над чим працюю, кожен день малюю. У вільний час я займаюся цим проектом, і в автобусі або поїзді їду та роблю ескізи. Тут дуже багато треба малювати, дуже багато міфів. В загальному працюю над двома-трьома проектами відразу, але у вільний час працюю над «Космогонією», - розповів Петро Антип 

У Луцьку продовжують створювати найбільшу картину у світі: художник почав новий етап

Нагадаємо, у Музеї сучасного мистецтва Корсаків триває процес створення найбільшої картини світу, який можна побачити наживо.

Автор - Олександра Кочура

Читайте також: 

Можливо зацікавить